striptér & striptérky & striptýz

strip show

Narozeninový striptýz od našich striptérek

Striptýzové show

Narozeninový striptýz je jednou z nejoblíbenějších strip show. Jedná se o deseti až dvanácti minutové striptýzové vystoupení do kterého slečna zapojí konkrétního oslavence a tomu se po celou dobu show věnuje. Tento striptýz doporučujeme hlavně na narozeninové oslavy nebo firemní akce, jelikož je velmi decentní, ale zároveň vkusně erotický. Samozřejmě můžete toto vystoupení našich striptérek objednat na rozlučku se svobodou avšak na tuto příležitost vám doporučujeme pikantnější show a to kontaktní striptýz. Samozřejmosti jsou tématické kostýmy jako třeba: policistky, zdravotní sestřičky, fotbalistky... Neváhejte nás kontaktovat a narozeninový striptýz si objednat »

Kontaktní striptýz od našich striptérek

Striptýz kontaktní je určitě nejoblíbenější striptýzové vystoupení. Jedná se o dvanáctiminutovou show, kdy vámi vybraná striptérka do svého profesionálního vystoupení zapojí oslavence a ten má možnost se slečny dotýkat na horních partiích (prsa) a samozřejmě také na dolních (pouze hýždě). Kontaktní strip show je žádaná především na rozlučkách se svobodou a uzavřených pánských jízdách. Tento striptýz je pro pány samozřejmě daleko více zajímavý oproti striptýzu narozeninovému. Proto si pánové toto vystoupení nenechte určitě ujít. Samozřejmostí jsou tématické kostýmy a profesionální provedení této striptýzové show. Neváhejte nás kontaktovat a kontaktní striptýz si objednat »

Striptýzové show

Pánský striptýz od našich striptérů

Nabízíme vám profesionální pánský striptýz, který určený především na dámské jízdy a samozřejmě také na rozlučkové párty se svobodou. Naši profesionální striptéři vás dámy určitě překvapí svou vypracovanou postavou a originálními striptýzovými kostýmy. U pánského striptýzu je samozřejmě na přání slečen striptýz vždy kontaktní, aby si i dámy plně vychutnali vypracované tělo vybraného striptéra. Samozřejmostí jsou i u pánů tématické kostýmy. Neváhejte nás kontaktovat a pánský striptýz si objednat »

Pánský americký striptýz od našich striptérů

Americký striptýz je lehčí forma klasického pánského kontaktního striptýzu. Vámi vybraný striptér do své show jako vždy zapojí konkrétní oslavenkyni nebo náhodně vybranou slečnu z publika. Průběh celé show je naprosto stejný jako u kontaktního striptýzu, ale zásadní rozdíl nastává v závěru vystoupení, kdy striptér neodloží spodní díl prádla a vystoupení ukončí oděn v boxerkách (tangách). Tuto show doporučujeme pro ostýchavější dámy nebo firemní oslavy. Neváhejte nás kontaktovat a pánský americký striptýz si objednat »

Striptýzové show

Striptérky a jejich show s vibrátorem

Striptýz s vibrátorem je u pánů velmi oblíbená strip show, jelikož obsahuje zároveň kontaktní striptýz ( oslavenec nebo náhodně vybraný pán dostává možnost se striptérky dotýkat) a jako perlička na závěr je možnost sledovat striptérku jak do svého velmi erotického vystoupení zapojí vibrátor. Předvede s ním velmi zajímavé hrátky. Striptýz s vibrátorem (autoerotiku) doporučujeme především na rozlučky se svobodou a pánské jízdy bez účasti dámského publika. Neváhejte nás kontaktovat a striptýz s vibrátorem si objednat »

Striptérky a jejich lesbi show

Lesbi show je velmi oblíbené erotické vystoupení především u pánského publika. Vámi vybrané striptérky předvedou ve čtrnáctiminutovém vystoupení své lesbické hrátky a do této show vždy zapojí některého z pánů. Tuto erotickou show můžete také objednat jako speciální narozeninový dárek nebo na rozlučku se svobodou, kdy oslavenci uděláte radost v podobě né jedné, ale rovnou dvou nahých slečen. I u tohoto vystoupení jsou samozřejmostí tématické kostýmy. Neváhejte nás kontaktovat a lesbi show si objednat »

Lesbická show s vibrátorem

Lesbi show s vibrátorem je určitě nejpikantnější a nejerotičtější vystoupení, které naše agentura nabízí. Dvě vámi vybrané striptérky předvedou ve svém patnáctiminutovém vystoupení své lesbické hrátky. Součástí této erotické podívané je kontaktní striptýz, kdy pánové dostávají možnost se obou dívek dotýkat (kromě spodních partií). Vrcholem vystoupení je zapojení vibrátorů do této show. Toto striptýzové vystoupení pro jeho velmi erotický nádech doporučujeme především pro uzavřené pánské jízdy a diskotéky. Neváhejte nás kontaktovat a lesbi show s vibrátorem si objednat »

Striptýzové show

Erotická obsluha nahoře bez

Obsluha nahoře bez je osvědčenou klasikou již několik let. V případě, že vlastníte hospůdku nebo restauraci, neváhejte své stálé zákazníky potěšit pohledem na mladé dívčí tělo, které je nahoře bez. V případě, že si chcete topless obsluhu objednat, neváhejte nás kontaktovat – online objednávka »

Erotické topless tanečnice

Topless tanečnice jsou příjemným zpestřením například sport barů, diskoték nebo klubů. Zákazníci dostávají možnost obdivovat hezké mladé tanečnice, které závěrem každé taneční série odloží svrchní díl svého oblečení . Neváhejte získat nové zákazníky na tuto zajímavou show a kontaktujte nás pro bližší informace – online objednávka »