striptér & striptérky & striptýz

striptérky

Neváhejte si z naší galerie striptérek vybrat tu nejhezčí a nezávazně nás kontaktovat buď na tel. 773 53 77 76 a nebo prostřednictvím online formuláře »

Striptýz od našich profesionálních striptérek je zárukou originální striptýzové show.

Hany

Striptérka Hany má 29 let a disponuje přírodním poprsím velikosti číslo 5 a mezi její speciální show patří kontaktní striptýz s vibrátorem.

objednat striptérku Hany »

Christina

Profesionální striptérka Christina má 19 let a měří 162cm. Tato dívka vám ráda předvede klasický narozeninový striptýz, ale i striptýz kontaktní. Striptérku Christina si dále můžete objednat na striptýz v limuzíně nebo striptýz na Vltavě.

objednat striptérku Christina »

Lily

Striptérce Lily je 26 let, měří 170 cm a váží 55 kg. Tato slečna disponuje bujným poprsím velikosti 4, které vám ráda předvede při striptýzu na rozlučce se svobodou.

objednat striptérku Lily »

Aliena

Profesionální striptérka Aliena disponuje dokonalou postavou a je jí 25let. Striptérka Aliena vám kromě klasického narozeninového striptýzu nabízí také striptýz kontaktní a její oblíbený striptýz s vibrátorem. Dále se vám představí jako obsluha nahoře i dole bez, topless tanečnice. Předvede striptýz na lodi, striptýz na Vltavě a mnoho dalších erotických show.

objednat striptérku Aliena »

Enny

Tato dvacetiletá striptérka jménem Enny má požadované míry 90-60-90, váží 55kg a měří 170cm. Své pevné poprsí předvede při striptýzu narozeninovém, tak i kontaktním při příležitosti rozluček se svobodou.

objednat striptérku Enny »

Endy

Luxusní striptérka Endy má míry 100-60-90, měří 175 cm a váží 57 kg. Třicetiletá Endy vám svou dokonalou postavu předvede při kontaktním striptýzu v limuzíně, na lodi a jiných příležitostech rozlučky se svobodou.

objednat striptérku Endy »

Ewe

Profesionální striptérka Ewe má 21let a její výška je 169cm. Tato mladá slečna vám kromě profesionálního striptýzu nabízí striptýz kontaktní a pro soukromé pánské oslavy také striptýz s vibrátorem. Striptérka Ewe vám může nabídnout samozřejmě také obsluhu nahoře bez, topless tanec a na firemní akce jako hosteska. V případě, že byste si tuto slečnu chtěli objednat na lesbi show, naše agentura vám do dvojice s ní doporučuje striptérku Lolu nebo striptérku Sandy.

objednat striptérku Ewe »

Sara

Profesionální striptérka Sára má 25 let a měří 168cm. Sára vám předvede striptýz narozeninový, ale i striptýz kontaktní. Tuto striptérku si dále můžete objednat na striptýz s vibrátorem. V případě, že byste si tuto slečnu chtěli objednat na lesbi show, naše agentura vám do dvojice s ní doporučujeme Alien.

objednat striptérku Sara »

Veronica

Profesionální striptérka Veronica má 26 let a měří 165cm. Veronica vám předvede klasický narozeninový striptýz, ale i striptýz kontaktní. Striptérku Veronicu si dále můžete objednat na autoerotiku(striptýz s vibrátorem) jako obsluhu nahoře bez a samozřejmě také na topless tanec.

objednat striptérku Veronica »

Moly

Sympatická striptérka Moly má 21let a její výška je 169cm. Tato mladá slečna vám kromě profesionálního striptýzu nabízí striptýz narozeninový a pro soukromé pánské oslavy také kontaktní striptýz a striptýz s vibrátorem. Striptérka Moly vám může nabídnout samozřejmě také obsluhu nahoře bez, topless tanec, obsluhu dole bez a na firemní akce jako hosteska.

objednat striptérku Moly »

Nicol

Profesionální striptérka Nicol má 20 let a měří 172cm. Nicol vám předvede klasický narozeninový striptýz, ale i striptýz kontaktní. Tuto striptérku si dále můžete objednat na autoerotiku (striptýz s vibrátorem) jako obsluhu nahoře i dole bez a samozřejmě také na topless tanec. V případě, že byste si tuto slečnu chtěli objednat na lesbi show, naše agentura vám do dvojice s ní doporučuje striptérku Victorii.

objednat striptérku Nicol »