striptér & striptérky & striptýz

striptér

Neváhejte si z naší galerie striptérů vybrat toho nejlepšího a nezávazně nás kontaktovat buď na tel. 773 53 77 76 a nebo prostřednictvím online formuláře »

Striptýz od našich profesionálních striptérů je zárukou originální striptýzové show.

Tito

Profesionální pánský striptýz od striptéra Tita je doporučení naší agentury. Tento 29 letý striptér vysoký 185cm a vážící 90kg je to nejlepší v oblasti striptýzu v celé České Republice. Sympatický striptér Tito vám předvede kontaktní pánský striptýz a pro stydlivější dámy americký striptýz. Tohoto striptéra si můžete také objednat na obsluhu, focení, bodypainting, tutti-frutti a originální tlusťoch show.

objednat striptéra Tita »

Lucas

Striptér Lucas je 28 letý, 178cm vysoký a 87 kg vážící profesionální tanečník. Předvede vám klasický pánský striptýz, americký striptýz a striptýz v limuzíně. Do své show zapojuje akrobatické prvky.

objednat striptéra Lucas »

Maxim

Profesionální striptér Maxim je 33letý, 185cm vysoký a vážící 85kg. Tento striptér vám nabízí klasický pánský kontaktní striptýz, duo striptýz se striptérkou Kate, dále striptýz americký, striptýz na lodi a striptýz v limuzíně.

objednat striptéra Maxima »

Chris

Striptér Chris je 25letý, 178cm vysoký a 86kg vážící mladý muž, který vám nabízí pánský striptýz, kontaktní striptýz, americký striptýz, striptýz v limuzíně, striptýz na lodi, bodypainting a ladies party

objednat striptéra Chrise »

Filip

Striptér Filip je 25letý, 192cm vysoký a 90kg vážící mladý muž, který vám nabízí klasický pánský striptýz, kontaktní striptýz, striptýz americký, bodypainting, tutti-frutti, striptýz v limuzíně a striptýz na Vltavě. Předvede se Vám v několika tematických kostýmech.

objednat striptéra Filipa »